pl plen gbru ru

na rynku od 1990 roku
import-eksport, handel krajowy przypraw,
suszy warzywnych i ziół

 

Suszone warzywa

Suszone warzywa cebulaNic nie smakuje tak dobrze, jak samodzielnie przyrządzona potrawa ze świeżych warzyw. W naszym kraju jednak często wybór świeżych warzyw jest ograniczony aktualnie panującą porą roku i wtedy sięgamy po mrożonki. Z kolei świetnym sposobem na nadanie potrawom świeżego aromatu i wyjątkowego smaku, są suszone warzywa. Nasza firma w swojej ofercie ma szeroki wybór z tego zakresu.

 

Suszone warzywa w naszej ofercie

Suszone warzywaNaszym klientom proponujemy takie susze warzywne jak: cebula (także smażona z panierką), chrzan, czosnek, koper, marchew, pasternak, pietruszkę, por, seler, szczypiorek oraz proszek buraka. Suszone warzywa są u nas dostępne w różnych postaciach: marchew, pasternak, pietruszka i seler m. in. jako kostka, czosnek w postaci płatków, zmielonej lub granulowanej, koper jako nać, łodyga lub ziarno. Niezależnie od postaci, w każdym przypadku susze warzywne nadadzą każdej potrawie wyjątkowy, bogaty smak. Świetnie nadają się zarówno do podkreślania konkretnego smaku, jak też do stosowania w ramach przyprawy. Suszone warzywa mogą także z powodzeniem stać się składnikiem posiłku, ponieważ doskonale smakują zmieszane z ugotowaną kaszą gryczaną, jaglaną, jęczmienną lub kuskus albo z makaronem. Wzbogacą także smak zup i sosów, a raz wykorzystane w kuchni, na pewno staną się stałym elementem jej wyposażenia, ponieważ są prostym, smacznym, tanim i zdrowym sposobem na udoskonalenie przygotowywanych dań.

Kto może jeść suszone warzywa?

Rolmex Suszone warzywaBrak sztucznych dodatków do suszonych warzyw sprawia, że może jeść je każdy. Co więcej, często są one jedyną alternatywą dla świeżych warzyw w przypadku osób, które ze względu na problemy układu trawiennego mają ograniczoną dietę. Świeże warzywa w większości nie są polecane dla osób, którym zaleca się lekkostrawne potrawy, natomiast gotowanie niektórych warzyw często bywa czasochłonne. Użycie w zamian suszonych warzyw pozwala na uzyskanie pożądanego smaku potrawy i wzbogacenie jej o niezbędne mikro- i makroelementy przy minimum czasu. Niektóre z oferowanych przez nas suszonych warzyw pozwalają też zaoszczędzić czas: np. smażona cebula to przysmak wielu, ale jej przygotowanie bywa czasochłonne, dlatego też prościej jest skorzystać z tej, której przygotowaniem zajęliśmy się my. Suszone warzywa mogą też świetnie sprawdzać się w okresie zimowym, kiedy w sklepach jest ograniczony wybór świeżych warzyw, a wiele z nich jest bardzo drogich. Wiele osób do przygotowania wywaru warzywnego używa wówczas chociażby suszonego pora, który jest o wiele tańszy i łatwiej dostępny. Zimą nie zawsze też mamy dostęp do szczypiorku, a w suszonej postaci jest on doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którzy lubią dodawać go do różnych potraw. Te i wiele innych suszonych warzyw znajdziecie Państwo w ofercie naszej hurtowni przypraw. Oprócz tego oferujemy również szeroką gamę przypraw i mieszanek: z naszą pełną ofertą możecie Państwo zapoznać się w zakładce Produkty.

suszone warzywa | producent przypraw | przyprawy producent | przyprawy | spices | hurtownia przypraw | przyprawy hurt | Google+ | fb