Przyprawy i suszone zioła – producent

Każdy może zostać mistrzem kuchni, jeżeli tylko odważy się eksperymentować z przyprawami oraz suszonymi ziołami! W kwestii przypraw i ziół większość z nas wciąż jest dosyć zachowawcza, ograniczając się zwykle do pieprzu, soli, papryki, bazyli, oregano i ziół prowansalskich, tymczasem gama tych aromatycznych dodatków jest o wiele bogatsza i pozwala na wyczarowanie nieziemsko smacznego dania z bardzo prostych składników. Przykład? Podsmażona cebula i ugotowany ryż wymieszany z curry. Trochę odwagi, wyobraźni i oczywiście przypraw lub suszonych ziół, a Twoją kuchnią zachwycą się wszyscy dookoła. Należy jednak pamiętać, że kupując przyprawy i zioła, producent musi być sprawdzony. Dodatki do żywności być dobrej jakości, często ważny jest też ich kraj pochodzenia.

Producent ziół suszonych i przypraw – poznaj naszą niezwykłą ofertę

Jesteśmy jednym z wiodących na rynku producentem ziół, przypraw oraz aromatycznych mieszanek przyprawowych. U nas znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia wielu pysznych oraz niezwykle bogatych zup, sosów, sałatek, dań głównych, a nawet deserów. Suszone zioła będą niezastąpione, kiedy przyrządzamy dania z kuchni śródziemnomorskiej. Dzięki odpowiednio dobranym mieszankom nawet proste potrawy mogą być prawdziwym popisem sztuki kulinarnej. Zioła takie, jak bazylia, oregano czy misternie przygotowana kompozycja ziół prowansalskich to niezbędnik każdego szefa kuchni, jak również początkującego adepta sztuki kulinarnej.

Suszone zioła i nie tylko – postaw na doświadczenie firmy Rolmex

Tak jak inne produkty żywnościowe, również przyprawy i suszone zioła ulegają przeterminowaniu – należy spojrzeć na datę przydatności do spożycia. Nasza firma już ponad trzydzieści lat zajmuje się importem i eksportem przypraw, suszonych ziół i warzyw, dlatego jesteśmy pewnym i sprawdzonym przedsiębiorstwem na polskim rynku. Świadczy o tym wiele firm i lokali gastronomicznych, które nam zaufały i to u nas zaopatrują się w przyprawy czy zioła. Mamy ich szeroki wybór! Oferujemy naszym klientom m. in. jałowiec, kardamon, miętę pieprzową, gorczycę białą i czarną bądź anyż. Z całą gamą przypraw i ziół, znajdującą się w naszej ofercie, możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Oprócz ziół oraz przypraw, produkujemy również ich mieszanki, a także susze warzywne i posypki przyprawowe. Szeroki wybór i konkurencyjne ceny, a także szybkość realizacji zamówień to nasze największe atuty.

Odkryj smaki z Rolmex / jakość, którą możesz poczuć i posmakować

Odkryj smaki z Rolmex / jakość, którą możesz poczuć i posmakować